Okenní fólie

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE OKENNÍ

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE OKENNÍ

Ze zcela obyčejného skla nalepením bezpečnostní okenní fólie získáte vysoce odolné sklo bezpečnostní. Takto upravené sklo bude chránit před vyloupením, vandalismem, napadením, tlakovými vlnami při explozích, ale i před přírodními živly.

Zobrazit
PROTISLUNEČNÍ FÓLIE OKENNÍ

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE OKENNÍ

Protisluneční fólie mají velmi vysokou účinnost proti slunci, patří mezi nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak snížit tepelné účinky slunečního záření v místnosti.

Zobrazit
REFLEXNÍ FÓLIE OKENNÍ

REFLEXNÍ FÓLIE OKENNÍ

Nechtěným pohledům do oken je možno zabránit nalepením reflexních okenních fólií. Stříbrná, měděná nebo bronzová pokovená vrstva vytvoří zrcadlový efekt, který zamezí průhledu do místnosti.

Zobrazit
MATOVÉ A DEKORAČNÍ FÓLIE

MATOVÉ A DEKORAČNÍ FÓLIE

Matové a dekorační okenní fólie mají svou specifickou funkci, většina těchto fólií je určena k částečnému nebo úplnému zneprůhlednění skleněných ploch. Matové a dekorační okenní fólie zabezpečí dostatek soukromí v ordinacích, u přepážek ve finančních ústavech, na toaletách i u nízko umístěných oken. Zneprůhlední skleněné plochy při zachování maximální prostupnosti světla.
V nabídce máme také různé vzory, které zneprůhlední skleněné plochy částečně a slouží také jako dekorace.

Zobrazit
PROTIHLUKOVÉ FÓLIE OKENNÍ

PROTIHLUKOVÉ FÓLIE OKENNÍ

Nepříjemný hluk pronikající do interiéru z okolí je možné snížit a omezit nalepením protihlukových okenních fólií. Tímto způsobem lze snížit hluk pronikající z okolního prostoru až o 4 dB.

Zobrazit
TEPELNĚ-IZOLAČNÍ FÓLIE OKENNÍ

TEPELNĚ-IZOLAČNÍ FÓLIE OKENNÍ

Tepelně-izolační okenní fólie rázně sníží a zastaví neustále rostoucí náklady na vytápění. Tepelné ztráty u skleněných ploch tvoří až 50% celkových tepelných ztrát u staveb.
Tepelně-izolační okenní fólie plní z části i funkci protisluneční, tj. v letním období brání nadměrnému přehřívání interiéru.

Zobrazit